Náhody

 

Věříte na náhody? Pocit, že vám do cesty NĚKDO (NĚCO) “nahazuje” události? Hodí vám do života drobná naznačení? Věřím, že náhoda není náhoda. Nic se neděje nahodile. Je nám to hozeno. Je na nás, zda to uvidíme a přijmeme nebo se utvrzujeme ve své vlastní důležitosti (Mám to přece pod kontrolou.).

 

Vhodná doba

 

Dopsání e-booku Žlučník a homeopatie jsem odkládala celý rok. Vždy jsem měla pocit, že něco jiného má přednost. Vnikl e-book Cestovní lékárnička a na podzim i populární Domácí lékárnička. Nahodilost formou žlučníkové bolesti hlavy mě upozornila, že je vhodná doba. Když pak něco jde s lehkostí, vím, že to je ono.

 

Nemám kolem sebe pouze fanoušky homeopatie

 

Ne každý miluje homeopatii jako já. S některými přáteli či známými téma homeopatie vůbec nevytahuji. Proč také? Je to nezajímá, tak proč někomu vnucovat své postoje. Máme jiná společná témata.

 

Někdy se neovládnu

 

Někdy je to přímo do očí bijící a já dám i nevyžádanou radu. Tady mě to nemrzí.

 

 

Úryvek rozhovoru:

 

Ty jo, asi jsem nějak blbě ležel… Bolí mě pod pravou lopatkou.

Pod pravou lopatkou? Za tím bude žlučník.

Ty taky vidíš žlučník všude. Jak píšeš ten svůj e-book, všechno je pro tebe žlučník.

Víš, něco na žlučník jen poukazuje, ale někde je to jasné. Pravá lopatka je opravdu výrazný projev podrážděného žlučníku. Zvládneš vycucat jednu kuličku? Už se o tom nemusíme dál bavit (Měla jsem homeopatikum zrovna u sebe – pojistka, kdyby se vrátila bolest hlavy.).

Tak teda jo…

Dále jsme homeopatii a ani bolesti nerozebírali. Změnili jsme téma a bavili se o podnikání. Sdílili jsme svoje nápady do budoucna a smáli se svým minulým škobrtnutím.

Už mě pod lopatkou nebolí. Že by to bylo tím smaženým jídlem, co jsem měl?

Jsem ráda, že tě to nebolí. Odpověz si sám.

 

 

Bylo či nebylo?

 

Z mého pohledu je naprosto jasné, že bolest pod pravou lopatkou souvisela s podrážděním žlučníku. Přepálené tuky žlučníku opravdu nesvědčí. Navíc pomohlo „žlučníkové“ homeopatikum Chelidonium majus 15 CH. Pro mne další potvrzení spojitosti bolesti lopatky se žlučníkem.

Pro někoho to bude stále jen náhoda.

 

Chelidonium majus 15 CH

 

Homeopatikum Chelidonium majus je nejběžnější lék na žlučové potíže. Je zde symptom – bolest pod pravou lopatkou. Může ulevit u akutní bolesti, ale také v nižší potenci může žlučník (dráhu žlučníku) posílit.

 

 

JAK MÍT ŽLUČNÍK BEZ POTÍŽÍ A VYHNOUT SE OPERACI

Jak můžete přírodní cestou dosáhnout nemožného

 

⇒ Kdo zažil žlučníkovou koliku, tu šílenou bolest, ví, o čem mluvím. V tu chvíli rád půjde pod nůž a bude souhlasit úplně s čímkoliv, hlavně aby to přestalo tak strašně bolet. Když zaberou prášky na křečovitou bolest, pak teprve zvažujeme, jestli není i nějaké jiné řešení než operace.

⇒ Žlučník je malinký váček u jater a je pro nás důležitý, i když bez něj se žít dát. Žlučník podle jídla přesně dávkuje, kolik žluči se má na trávení uvolnit. Když není, není i přesný dávkovač. Často se stává, že i po jeho odstranění žlučníku potíže setrvávají – nevolnosti, těžko.

⇒ Pokud pomineme situaci, kdy je operace jediné možné řešení, pomoci mohou i homeopatika. Mám na mysli situace s občasnou bolestí, která odezní, kamínky, které nebrání odchodu žluči nebo takovou tu typickou žlučníkovou nevolnost po některých potravinách.

⇒ Se žlučníkem (jeho nedostatečnou funkcí) souvisí i další potíže, které si s ním nespojíme. Buzení kolem půlnoci, bolesti hlavy za očima, v čele nebo ve spáncích, bolesti pod pravou lopatkou, problémy s kyčlemi, ekzémy…

 

Mám pro vás řešení, jak se vyhnout operaci

 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes deset let. Poprvé jsem ji potkala na farmaceutické fakultě v roce 1991 jako volitelný předmět. Pozdější druhé setkání s homeopatií mě natolik uchvátilo, že jsem nakonec svlékla bílý plášť a stala se homeopatkou na plný úvazek. V naší rodině jsem „černou ovcí“, protože jediná vlastním svůj žlučník. Sama jsem zažila nepříjemné chvilky, kdy mi žlučník dával najevo, že takhle tedy ne. Nelíbila se mu moje sebelítost (častěji je to agrese) a mým favoritem je Chelidonium majus 15 CH.

Když mi máma před lety oznámila, že jde na operaci žlučníku, zkusila jsem jí aspoň doporučit Chelidonium a řekla, že třeba operaci nebude potřebovat. Zákrok byl naplánovaný za dva měsíce, a tak tedy šla (To se „musí“ přece.). Nikomu nebylo divné, že původní kamínky tam už nebyly. Ale znáte to, nikdo není doma prorokem, jak říká staré přísloví.
PŘÍNOS E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

 

  • Hravě si vyberete to nejlepší homeopatikum pro vás
  • Zažijete, jak malá kulička umí zatočit s velkou bolestí
  • Pokud je operace už na spadnutí, pak zde najdete také návod, jak urychlit regeneraci
  • Návod jak dát žlučovým kamenům konečně sbohem
  • Potěší vás nejen můj e-book, ale i další skvělé bonusy
  • Potíže stále dokola jsou otravné, zatočte s nimi, aby se už nevracely
  • Můžete se dokonce vyvléci z obávané operace
  • V e-booku objevíte tip i na žlučové polypy
  • Budete vědět, kterou Schüsslerovou solí to žlučníku osolíte

 

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU

 

„Dobrý den, zakoupila jsem si Váš e-book o žlučníku, a je opravdu skvělý. Přesně na mě sedí popis, kdy já jsem nechápala, proč žlučník, když jsem takový kliďas. Prostě to v sobě taky dusím…. A mými problémy je hlavně tlak v podžebří na pravé straně a nadmutí v podbřišku. To nadýmání mně trápí pořád, taky občas mírná zácpa. Ale teď prosím o zodpovězení dotazu, mám pocit, že na mně sedí k posílení žlučníku hlavně Sepia, a protože dané homeopatikum mám doma.“

 „Zdravím Vás, Ludmilo, moc Vám děkuji za zaslaný náramek a e-book Žlučník a homeopatie. Inspirovala jsem se díky němu mnoha zajímavými poznatkya zakoupila v lékárně Vámi doporučované homeopatikum Chelidonium majus 5 ch. Již beru více jak týden a cítím se dobře. Mám již pět let žlučníkové kameny, mírně ztučnělá játra a 2 cysty na játrech. První záchvat po smrti mamky a nyní až po 5 letech a zase po smrti tatínka. Mezitím 5 let klid a jedla jsem celkem vše, na co byla chuť. Myslím, že v mém případě zapůsobil na žlučník zejména stres a v podstatě i vztek, důvody k tomu byly dlouhodobé. Poté samozřejmě i strava. Strávila jsem před měsícem pár dní v nemocnici právě kvůli žlučníkové kolice. Myslím, že je konečně na čase začít na sobě pracovat, mít se ráda, naučit se ovládat některé emoce a v neposlední řadě být pohodovou mámou pro svého osmiletého syna 😊. V nemocnici mi samozřejmě doporučili žlučník vyjmout a již mám i termín zákroku a to na 20. října. Rozhodla jsem se dle Vašich doporučení zákrok odložit a dopuju se mimo jiné ostropestřcem mariánským a dalším bylinným výrobkem – INTOCEL. K tomu samozřejmě přísná dietka 😊Cítím se už mnohem lépe, přebytečná kila jdou dolů a tak pevně věřím, že jsem na dobré cestě. Cca za 2 měsíce zkusím znovu ultrazvuk a uvidíme, zda-li se se mé trávicí orgány zotavují… Věřím, že ano, protože vše je v hlavě…😊“

„Dobrý den paní Liduško, teď mám objednaný a už i zaplacený e-book žlučníku, tak se na něj moc těším! Děkuji za všechno, co pro nás děláte, vím, že vás to baví, že to máte i jako zdroj výdělku, což je samozřejmé, dáváte do toho spoustu času a energie, ale děláte to srdíčkem a lidi z naší malé ale krásné české zemičky potřebují vědět víc, než jen že fungují léky z lékáren. A vy to vše umíte moooc hezky a srozumitelně sepsat :-). Přeji Vám hezké, láskyplné dny, ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti.“ „Užívala jsem podle návodu v e-booku Žlučník a homeopatie Lycopodium clavatum a operaci jsem se vyhnula. Děkuji“

 

E-book žlučník a homeopatie

 

Chelidonium není jediná možnost. V e-booku Žlučník a homeopatie najdete další popisy základních homeopatik, které mohou být pro vás vhodnější. Homeopatie pracuje s principem podobnosti. Čím podobnější homeopatikum vyberete, tím více vám může pomoci.

 

 

 

Dlouhá léta už žlučníkové koliky neznám. S e-bookem Žlučník a homeopatie mohou být i pro vás bolesti minulostí.

 

Zajímavé bonusy ZDARMA

Rychlý návod, jak pracovat s hněvem

 

Automaticky při zakoupení e-booku Žlučník a homeopatie získáváte zajímavé bonusy. Jedním z nich je  e-book psycholožky Mgr. Pavly Kupčo Rychlý návod, jak pracovat s hněvem. Pavla se ve své práci se zaměřuje zejména na práci s hněvem ve spojitosti s mateřstvím. Sdílí zejména své vlastní zkušenosti.

 

Části těla a jejich symbolika

 

S e-bookem Žlučník a homeopatie získáváte také bonus od spisovatelka Jaroslavy Šrámkové Části těla a jejich symbolika. Ocení je zejména lidé, kteří hledají jednoduché vysvětlení souvislostí mezi nemocemi a částmi těla, kde se projevují.

 

 

Co nám žlučník říká

 

Jako dárek ode mne také získáváte e-book plný otázek Co nám žlučník říká. . Proč otázky? Položením si otázky k nám může přijít odpověď, proč zrovna žlučník projevuje svoji nelibost.

 

 

 

error: Content is protected !!