Cestování a homeopatie – živé vysílání (webinář)

Mými hosty byly 4 vášnivé cestovatelky: Linda Berger, Jaroslava Šrámková, Eva Marvánová a Martina Magulová.

Zhlédnout záznam živého vysílání můžete ZDE>>.

Jsem od přírody zvědavá a ráda poznávám nové krajiny. Dávám přednost výhledům a vyhledávám méně lidnatá místa. Nemusím jezdit a létat velké vzdálenosti, často mi stačí vyjet kousek za Prahu.

Webinář se vysílal 2.5. 2018.

Ukázky s homeopatickými tipy

Pobyt ve tmě

Velikonoce 2018 jsem strávila ve tmě. Dokonce takové tmě, že jsem takovou zažila jen jako ukázku v jeskyni, kde se na chvíli zhasla všechna světla. Měla jsem respekt a obavy, co se může během těch 4 dnů stát.

Byla jsem mile překvapena. Tma byla ke mně velmi přívětivá a já prožila 4 dny v klidu a harmonie.

Pokud váháte pobyt ve tmě absolvovat, můžu za sebe jen doporučit. Můžete se snadno propojit se sebou a objevit mnohé skryté (neviděné nemusí být vůbec děsivé).

Pobyt jsem absolvovala u Marii s Vaškem a spolu do toho šla i má kamarádka Erika.

Restart života

Tématem webináře byly naše strachy, které nám brání v realizaci našich snů. 4 ženy sdílely čím procházely, když se rozhodly ke změně.

My často chceme změny a nechceme se vzdát známého. Bojíme se neznámeho a stále setrváváme ve své situaci. Když však je naše rozhodnutí pevné a i přes svůj strach jdeme do toho (zmáčkneme restart), mohou se dít velké změny.

Něco nás bolí, ale na tom se nejvíc naučíme a jsme pak silnější a zvládneme i to neznámé před námi. Pojďte se inspirovat.

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.

error: Content is protected !!